Cable de mòdem RJ11 a RJ11 Té un pes de 41 grams Longitud del cable és 1.8 metres Utilitzat per configurar una connexió d'ADSL Cable de color blanc
6,90 € 1,00 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Nombre de ports: 5 a 14 ports Tipus principal de ports: 100BASE-TX Fast Ethernet Capacitat de commutació: 1 Gbps Sense ventilador: si D-Link Verd: si 802.3az compatibilitat amb Ethernet de baix consum d'energia: si Factor de forma: escriptori Carcassa de plàstic Adreça MAC: 2K
9,99 € 2,99 €
Refurbished
És un producte procedent d\'una devolució comercial, havent passat un segon control de qualitat per part del fabricant.
LogiLink de fibra òptica Patch Cable, SC Duplex - OM3 de SC Dúplex ,, 7,5 m Fabricant: LogiLink Professional Nombre de fabricant: fp3sc07
9,99 € 2,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
MicroConnect Cable de fibra òptica (3 m, LC, SC, Mascle / Mascle, Groc)
9,00 € 3,00 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Longitud: 2.1 m Tipus de cables de xarxa: Cable de xarxa - CAT 5
13,82 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Color del cable: Vermell Connector 1: RJ-45 Connector 2: RJ-45 Gènere del connector: Mascle - Mascle Longitud de cable: 10 m Tipus de cable: Cat5
7,94 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Longitud de cable: 3 m Cable estàndard: Cat5 Connector 1: RJ-45, Connector 2: RJ-45 Gènere del connector: Mascle Velocitat de transferència de dades: 100 Mbit / s Color del cable: Negre Garantia: 24 mesos
9,99 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Color del cable: Vermell Connector 1: RJ-45 Connector 2: RJ-45 Gènere del connector: Mascle - Mascle Longitud de cable: 7,5 m Material de jaqueta: Clorur de polivinil (PVC) Tipus de cable: Cat5
7,47 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Compatibilitat: Windows XP (SP3), Windows Vista o Windows 7 USB 2.0: Sí Rang de freqüència: 2.4 GHz a 2.4835 GHz Antena integrada: Sí Seguretat: Sí Xifrat de dades WEP de 64/128 bits Accés protegit Wi-Fi (WPA/WPA2-PSK, WPA/WPA2-EAP) Tensió de funcionament: 5 V DC +/- 5% Dimensions: 18.6 x 14.3 x...
14,99 € 3,99 €
Refurbished
És un producte procedent d\'una devolució comercial, havent passat un segon control de qualitat per part del fabricant.
shiverpeaks RJ45 / RJ45 M / F 0.15m - Adaptador per Cable (Mascle / Femella)
30,13 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Connectivitat: sense fils N Interfície: USB 2.0 Velocitat sense fils: 300 Mbps 2.4 GHz
19,99 € 4,99 €
Refurbished
És un producte procedent d\'una devolució comercial, havent passat un segon control de qualitat per part del fabricant.
Per al lliurament de la seva comanda, Lindy utilitza la Chronopost Express servei amb una mitjana de temps de lliurament de 24 hores de dilluns a dissabte inclosos. el paquet serà lliurat a vostè per Chronopost entre 8: 00 a 13: 00 i la seva signatura serà necessari.
6,99 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Equip - patch-kabel - LC / UPC multi-modus (m) - LC / UPC multi-modus (m) - 10 m - glasfaser - 50/125 mikrometer - OM3 - mit knickschutz - Orange
25,90 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
ROLINE 0.5m LC / ST cable de fibra òptica 0,5 m OM4 Violeta - Cable de fibra òptica
10,79 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
EFB Elektronik Cable de fibra òptica (5 m, OS2, Mascle / Mascle, Groc)
30,90 € 5,00 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
LogiLink 2m SC-SC - Cable de fibra òptica (SC, SC, Mascle / Mascle, OM4, Rosa, Multi-Mode)
11,99 € 6,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Lindy 47167 - Cable de xarxa (7,5 m, CAT6, S / FTP (S-STP), RJ-45, Vermell)
9,00 € 6,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Estàndard sense fil: Wireless N Velocitat sense fils: 300 Mbps 2.4 GHz Tipus d'antena: antenes omnidireccionals integrades Maneres sense fil: extensor sense fil
29,99 € 7,99 €
Refurbished
És un producte procedent d\'una devolució comercial, havent passat un segon control de qualitat per part del fabricant.
Connectivitat Sense fil AC/Sense fil AC Wave 2/Sense fil N Doble banda: si MU-MIMO: si Interfície: USB 2.0 Velocitat sense fils: 150 Mbps 2.4 GHz/433 Mbps 5 GHz
19,99 € 7,99 €
Refurbished
És un producte procedent d\'una devolució comercial, havent passat un segon control de qualitat per part del fabricant.
Amb la tecnologia 802.11n experimenti una navegació més ràpida, un streaming més suau i jocs en línia sense retards, alhora que segueix sent compatible amb els dispositius 802.11g Utilitza l'assistent de configuració ràpida i el sistema WiFi Protected Setup (WPS) per una connexió fàcil i...
19,99 € 7,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.