Filtrar per

LogiLink 2m SC-SC - Cable de fibra òptica (SC, SC, Mascle / Mascle, OM4, Rosa, Multi-Mode)
11,99 € 6,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Cable amb connectors de tipus RJ45 Ofereix protecció contra els de cops efectiva Adequats per panells de connexió, interruptors, encaminadors i altres Fet de 99.9% coure lliure d'oxigen
25,00 € 5,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
EFB Elektronik Cable de fibra òptica (5 m, OS2, Mascle / Mascle, Groc)
30,90 € 5,00 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
shiverpeaks RJ45 / RJ45 M / F 0.15m - Adaptador per Cable (Mascle / Femella)
30,13 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
ROLINE 0.5m LC / ST cable de fibra òptica 0,5 m OM4 Violeta - Cable de fibra òptica
10,79 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Per al lliurament de la seva comanda, Lindy utilitza la Chronopost Express servei amb una mitjana de temps de lliurament de 24 hores de dilluns a dissabte inclosos. el paquet serà lliurat a vostè per Chronopost entre 8: 00 a 13: 00 i la seva signatura serà necessari.
6,99 € 4,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Longitud: 2.1 m Tipus de cables de xarxa: Cable de xarxa - CAT 5
13,82 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Longitud de cable: 3 m Cable estàndard: Cat5 Connector 1: RJ-45, Connector 2: RJ-45 Gènere del connector: Mascle Velocitat de transferència de dades: 100 Mbit / s Color del cable: Negre Garantia: 24 mesos
9,99 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
El cable cat6 de purelink connecta dispositius comuns en una xarxa d'àrea local (lan) com ordinadors portàtils, pc i mac, servidors, impressores, mòdems, Amb velocitats de fins a 1 Gbps, el nostre cable de connexió utp cat6 de 350 mhz proporciona una transferència de dades ràpida i ràpida per a...
9,99 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Color del cable: Vermell Connector 1: RJ-45 Connector 2: RJ-45 Gènere del connector: Mascle - Mascle Longitud de cable: 7,5 m Material de jaqueta: Clorur de polivinil (PVC) Tipus de cable: Cat5
7,47 € 3,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
MicroConnect Cable de fibra òptica (3 m, LC, SC, Mascle / Mascle, Groc)
9,00 € 3,00 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Connector sc/apc ceràmic en ambdós extrems Tipus LSZH Secció de el nucli central i la seva revestiment de 9/125 microns (micres) Secció total del cable de 0 9 mm (fibra kevlar i beina color groc)
10,00 € 2,99 €
Refurbished
És un producte procedent d\'una devolució comercial, havent passat un segon control de qualitat per part del fabricant.
LogiLink de fibra òptica Patch Cable, SC Duplex - OM3 de SC Dúplex ,, 7,5 m Fabricant: LogiLink Professional Nombre de fabricant: fp3sc07
9,99 € 2,99 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.
Cable de mòdem RJ11 a RJ11 Té un pes de 41 grams Longitud del cable és 1.8 metres Utilitzat per configurar una connexió d'ADSL Cable de color blanc
6,90 € 1,00 €
Nuevo
Producte nou, procedent de liquidació.